سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند ـ عزّوجلّ ـ، هرگاه بنده ای را دوستبدارد و او اندکْ کار خیری انجام دهد، در برابر آن اندک، به اوپاداشِ بسیار می دهد و دادن پاداش بسیار در برابر کارِ اندک، براو سنگین نمی آید . [امام صادق علیه السلام]
***** مسافر ثریا - علیرضا نصراللهی نسب *******
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» گزارشی از اختتامیه مسابقات اوقاف قم

از خانه راه افتادیم به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر (گلزار شهدا). نمازمان را در کنار مرقد مطهر امامزاده علی بن جعفر اقامه کردیم. سپس به سالن محل برگزاری اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات اوقاف و امور خیریه رفتیم. هنوز مراسم شروع نشده بود. پس از سی یا چهل دقیقه مراسم شروع شد. مجری دعوت کرد از " علیرضا سلیمی" قاری نوجوان(تقریبا هم سن من بود) که به روی سن بیاید و مراسم را با تلاوت قرآن نورانی کند. او هم یک قرائت تقلیدی از مصطفی اسماعیل خواند(آیات آخر جزء دوم و ابتدای سوره حاقه). بعد هم یکی از خادمین حرم مطهر حضرت معصومه(آقای زمانی) تشریف آوردند و ابتهال خواندند.سپس جناب حجت الاسلام والمسلمین شیری(مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان قم) آمدند و حدود سی دقیقه در مورد امامزادگان قم صحبت کردند. ایشان در آخر هم از عوامل این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر کردند.

بعد هم نوبت به تقدیر از کسانی که مقام آورده بودند رسید. ابتدا جوایز خواهران را اهدا کردند و سپس نوبت به برادران رسید. تقریبا میشه گفت دل تو دلم نبود. رسید به حفظ دو و نیم جزء شکوفه. مجری می گفت:نفر اول: ........ نفر دوم:......... و بعد هم نفر سوم: علیرضا نصراللهی نسب. رفتم لوح تقدیرم را از دست آقای شیری گرفتم. بعد از اینکه جوایز بزرگسالان را هم دادند یک عکس یادگاری هم گرفتیم که اگر شد آن را در پایان گزارش تقدیمتان می گردد.

جالب اینجا بود که یکی از استادان من هم در حفظ بیست جزء نفر سوم شده بود. استاد مهدی حسن نژاد، استاد مذکور بنده بودند که اگر شد عکسی که با ایشان گرفتم را خدمتتان نشان می دهم. امیدوارم که از این گزارش خسته نشده باشید. والسلامنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » علیرضا نصراللهی نسب ( یکشنبه 93/9/9 :: ساعت 7:36 عصر )
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

به استقبال محرم امسال با خاطرات پارسال
لبیک زبانی 0004
لبیک زبانی 0001
لو کان العلم بالثریا
هفته معلم - کانال تلگرام من
مسئله مقدس + عکس
عکس های من از حواشی رژه امروز قم
موهای سپید پدربزرگ (عکس)
انتظار یار دوازدهم (یک طرح ساده)
#LETTER4U
آزمون مدارس تیزهوشان سال ششم به هفتم 94-95 95-94
پرسش مهر 15
گزارشی از اختتامیه مسابقات اوقاف قم
انتخابات شوراهای دانش آموزی - علیرضا نصراللهی نسب
دانلود آرشیو خلاصه برنامه طرح قرآنی 1448 - متن + صوت - شبکه قرآن
[همه عناوین(70)][عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 33
>> بازدید دیروز: 45
>> مجموع بازدیدها: 494527
» درباره من

***** مسافر ثریا - علیرضا نصراللهی نسب *******
مدیر وبلاگ : علیرضا نصراللهی نسب[67]
نویسندگان وبلاگ :
علیرضا[4]
ستاد ائتلاف[0]
بابا[2]

من علیرضا نصراللهی نسب هستم. اما مهمتر اینکه بنا بر نقلی از پیامبر: «اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد» بنا بر این همه ما باید...

» فهرست موضوعی یادداشت ها
آمریکا[3] . استاد مسعود عالی . امام خامنه ای . برنامه سمت خدا . پرسش مهر 15 . تبلیغات شورای دانش آموزی . تیزهوشان . خلاصه طرح قرآنی 1448 . دفاع مقدس . شهید مجتبی اسدی . شهید مجتبی اسدی . عکس . فتنه . کودک . نمونه دولتی . کتاب . کتاب خوانی . کربلا .
» آرشیو مطالب
پاییز 1387
تابستان 1387
بهار 1387
زمستان 1386
بهار 1386

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان

» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» موسیقی وبلاگ

» طراح قالب